لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D Mikrotik S-31DLC20D


0.0 (0)
بدون دیگاه 6 پرسش و پاسخ

نوع رابط: SFP
سرعت داده: 1.25 گیگابیت بر ثانیه
طول موج: 1310 نانومتر
نوع فیبر: تک حالته
حداکثر فاصله: 20 کیلومتر
DDMI: پشتیبانی می شود
سازگاری: همه محصولات SFP میکروتیک

پرداخت آنلاین امن
پرداخت با کارت‌های شتاب
ارسال سریع
اﻣﮑﺎن ﺗﺤﻮﯾﻞ اﮐﺴﭙﺮس
جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
آماده ارسال

برای قیمت با بخش فروش تماس بگیرید

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
معرفی

ماژول فیبر نوری S-31DLC20D، ارائه‌شده توسط میکروتیک، یکی از اجزای کلیدی در پیکربندی زیرساخت‌های شبکه‌ای است که از فناوری فیبر نوری استفاده می‌کنند. این ماژول با توانایی خود در ارائه راهکارهای انتقال داده‌ها با سرعت بالا و بر روی مسافت‌های طولانی، به طور چشمگیری به بهبود کارایی و قابلیت اطمینان شبکه‌های مدرن کمک می‌کند. S-31DLC20D، با بهره‌گیری از مزایای بی‌شمار فناوری فیبر نوری، از جمله کاهش تداخل و افزایش پهنای باند، امکان ساخت شبکه‌هایی را فراهم می‌آورد که نه تنها سریع‌تر و قابل اعتمادتر هستند، بلکه می‌توانند داده‌ها را بر مسافت‌های دورتری نیز انتقال دهند.

این ماژول، که به عنوان بخشی از استاندارد SFP (Small Form-factor Pluggable) طراحی شده است، از قابلیت انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است و می‌تواند به راحتی در انواع مختلفی از تجهیزات شبکه نظیر سوئیچ‌ها، روترها و مبدل‌های فیبر به کار رود. این سازگاری اطمینان می‌دهد که مدیران شبکه می‌توانند بدون دغدغه در مورد مسائل سازگاری، از این ماژول در زیرساخت‌های شبکه‌ای خود استفاده کنند.

S-31DLC20D با پشتیبانی از انتقال داده‌ها با سرعت 1.25 گیگابیت بر ثانیه، برای کاربردهایی که نیازمند پهنای باند بالا هستند، ایده‌آل است. این سرعت بالای انتقال امکان پخش ویدئویی با کیفیت بالا، انتقال فایل‌های حجیم و اجرای برنامه‌های کاربردی پهنای باند سنگین را بدون هیچ مشکلی فراهم می‌آورد. همچنین، این ماژول قابلیت انتقال داده را تا فاصله 20 کیلومتر بر روی فیبر نوری تک‌حالته (Single-Mode) داراست، که آن را برای استفاده در شبکه‌های گسترده‌تر شهری یا بین ساختمان‌های دور از هم مناسب می‌سازد.

نصب و راه‌اندازی S-31DLC20D به دلیل طراحی پلاگ‌اند‌پلی آن، بسیار ساده است. کاربران می‌توانند این ماژول را به آسانی در شیار SFP مربوطه قرار دهند و بدون نیاز به تنظیمات پیچیده یا ابزار خاص، فوراً شروع به استفاده کنند. این ویژگی، زمان لازم برای راه‌اندازی یا توسعه شبکه را به شکل قابل توجهی کاهش داده و فرایند به‌روزرسانی زیرساخت‌های شبکه را ساده‌تر می‌کند.

علاوه بر این، S-31DLC20D با توجه به کیفیت ساخت بالا و قابلیت اطمینانی که میکروتیک در تولید محصولات خود به کار می‌برد، یک راه‌حل بسیار مقرون‌به‌صرفه برای توسعه شبکه‌های فیبر نوری به شمار می‌رود. این ماژول نه تنها از نظر فنی عملکرد برجسته‌ای دارد، بلکه با قیمت رقابتی خود، امکان دسترسی به فناوری فیبر نوری را برای طیف گسترده‌ای از سازمان‌ها و موسسات، از جمله کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، فراهم می‌آورد.

در نهایت، ماژول S-31DLC20D میکروتیک نمونه‌ای برجسته از تلاش‌های این شرکت برای ارائه راهکارهای نوآورانه و کارآمد در حوزه شبکه است. با توانایی خود در ارائه سرعت‌های بالای انتقال داده و پشتیبانی از انتقال بر مسافت‌های طولانی، این ماژول انتخابی ایده‌آل برای سازمان‌هایی است که به دنبال بهینه‌سازی و توسعه زیرساخت‌های شبکه‌ی خود هستند. همچنین، با قابلیت نصب آسان و سازگاری گسترده، S-31DLC20D نه تنها عملکرد شبکه را بهبود می‌بخشد، بلکه به مدیران شبکه امکان می‌دهد تا با اطمینان بیشتری به سمت آینده‌ای پیشرفته‌تر حرکت کنند.

ویژگی های کلیدی S-31DLC20D

رابط SFP

رابط SFP یک رابط استاندارد برای ماژول های فرستنده گیرنده فیبر نوری است.
این رابط به شما امکان می دهد ماژول S-31DLC20D را به انواع مختلف تجهیزات شبکه، از جمله روترها، سوئیچ ها و مبدل های رسانه متصل کنید.
SFP مزایای متعددی از جمله انعطاف پذیری، مقیاس پذیری و سهولت استفاده را ارائه می دهد.

سرعت 1.25 گیگابیت بر ثانیه

این سرعت برای اکثر برنامه های شبکه اترنت گیگابیتی مانند اشتراک گذاری فایل، چاپ، و دسترسی به وب کافی است.
در شبکه های با ترافیک بالا، ممکن است به سرعت های بالاتر مانند 10 گیگابیت بر ثانیه یا 40 گیگابیت بر ثانیه نیاز باشد.

طول موج 1310 نانومتر

این طول موج برای اتصالات فیبر تک حالته مناسب است.
طول موج 1310 نانومتر به دلیل پراکندگی کم، اتلاف کم و هزینه کم، برای اتصالات فیبر نوری تا 20 کیلومتر ایده آل است.

نوع فیبر تک حالته

فیبر تک حالته از یک هسته نازک شیشه ای برای انتقال نور استفاده می کند.
این نوع فیبر برای اتصالات مسافت طولانی مناسب است.
فیبر تک حالته مزایای متعددی از جمله پهنای باند بالا، اتلاف کم و تداخل الکترومغناطیسی کم را ارائه می دهد.

حداکثر فاصله 20 کیلومتر

این ماژول می تواند داده را تا 20 کیلومتر از طریق فیبر تک حالته منتقل کند.
برای اتصالات مسافت های بیشتر، به ماژول های با حداکثر فاصله بالاتر نیاز است.

پشتیبانی از DDMI

DDMI مخفف Digital Diagnostic Monitoring Interface است.
این ماژول از DDMI برای ارائه اطلاعات نظارتی مانند ولتاژ، جریان و دمای ماژول پشتیبانی می کند.
DDMI به شما کمک می کند تا عملکرد ماژول را کنترل کرده و مشکلات را عیب یابی کنید.

سازگاری با محصولات SFP میکروتیک

این ماژول با طیف گسترده ای از تجهیزات شبکه میکروتیک از جمله روترها، سوئیچ ها و مبدل های رسانه سازگار است.
سازگاری با محصولات میکروتیک به شما امکان می دهد از این ماژول در طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده کنید.

 

سخت افزار S-31DLC20D

فرستنده:

  • نوع لیزر: DFB
  • توان خروجی: -8 تا -3dBm
  • طول موج: 1310 نانومتر

گیرنده:

  • نوع آشکارساز: APD
  • حساسیت: -27dBm
  • طول موج: 1310 نانومتر

مشخصات فیزیکی:

  • ابعاد: 8.5 x 56.5 x 13.4 میلی متر
  • وزن: 100 گرم
  • دمای کارکرد: 0 تا 70 درجه سانتیگراد
  • ولتاژ تغذیه: 3.3 ولت

اجزای کلیدی:

  • لیزر DFB: این لیزر منبع نور در ماژول است. طول موج 1310 نانومتر را برای اتصالات فیبر تک حالته تولید می کند.
  • آشکارساز APD: این آشکارساز نور را از فیبر دریافت می کند و آن را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کند.
  • مدارهای الکترونیکی: این مدارها سیگنال الکتریکی را تقویت و پردازش می کنند.
  • رابط SFP: این رابط به شما امکان می دهد ماژول را به تجهیزات شبکه متصل کنید.

قابلیت های اضافی:

  • پشتیبانی از DDMI: DDMI مخفف Digital Diagnostic Monitoring Interface است. این ماژول از DDMI برای ارائه اطلاعات نظارتی مانند ولتاژ، جریان و دمای ماژول پشتیبانی می کند.
  • قابلیت Hot-Swappable: این ماژول را می توان بدون خاموش کردن تجهیزات شبکه نصب یا جدا کرد.

 ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

مقایسه ماژول فیبر نوری S-31DLC20D

مشخصهS-31DLC20DMikroTik S-35DLC20DUbiquiti UF-SM-1GCisco GLC-SX-MMDJuniper SFP-10G-SR
نوع رابطSFPSFPSFPSFPSFP
سرعت داده1.25 گیگابیت بر ثانیه1.25 گیگابیت بر ثانیه1 گیگابیت بر ثانیه1 گیگابیت بر ثانیه10 گیگابیت بر ثانیه
طول موج1310 نانومتر1310 نانومتر1310 نانومتر850 نانومتر850 نانومتر
نوع فیبرتک حالتهتک حالتهتک حالتهمالتی مدمالتی مد
حداکثر فاصله20 کیلومتر35 کیلومتر20 کیلومتر550 متر300 متر
DDMIپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شود
قیمتمقرون به صرفهمتوسطمقرون به صرفهگرانگران
سازگاریهمه محصولات SFP میکروتیکهمه محصولات SFP میکروتیکUbiquiti EdgeSwitch, UniFi Switchسوئیچ های سیسکوسوئیچ های Juniper

ماژول فیبر نوری S-31DLC20D یک انتخاب ایده آل برای اتصالات فیبر نوری تا 20 کیلومتر است. این ماژول با قیمت مناسب، کارایی بالا، و پشتیبانی از DDMI، انتخابی مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای طیف گسترده ای از برنامه ها است.

اگر به حداکثر فاصله بیشتر نیاز دارید، می توانید از ماژول S-35DLC20D استفاده کنید. اگر به سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه نیاز دارید، می توانید از ماژول SFP-10G-SR استفاده کنید.

 

مشخصات فنی
شناسه کالا
S-31DLC20D
رابط
Dual LC UPC
نرخ داده
1.25G
فاصله
20km
نوع ماژول
SFP
مد
Single Mode
طول موج
1310nm
دمای محیط تست شده
-40 to +70C
لطفا چند لحظه صبر نمائید
پرسش‌های متداول

هر دو ماژول از نظر مشخصات فنی مشابه هستند، اما S-35DLC20D حداکثر فاصله 35 کیلومتر را ارائه می دهد، در حالی که S-31DLC20D حداکثر فاصله 20 کیلومتر را ارائه می دهد.

بله، S-31DLC20D با طیف گسترده ای از سوئیچ های سیسکو سازگار است. شما می توانید لیست سوئیچ های سازگار را در وب سایت میکروتیک پیدا کنید.

DDMI به طور پیش فرض در S-31DLC20D فعال است. شما می توانید از طریق رابط مدیریت سوئیچ خود به اطلاعات DDMI دسترسی داشته باشید.

S-31DLC20D در حدود 1.5 وات برق مصرف می کند.

بله، S-31DLC20D در برابر نوسانات برق محافظت می شود. این ماژول از یک مدار محافظ داخلی برای جلوگیری از آسیب دیدن در برابر نوسانات برق استفاده می کند.

بله، S-31DLC20D برای استفاده در فضای باز مناسب است. این ماژول در دمای 0 تا 70 درجه سانتیگراد کار می کند.