لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D Mikrotik S+85DLC03D


0.0 (0)
بدون دیگاه 4 پرسش و پاسخ

نوع ماژول: SFP+
سرعت: 10 گیگابیت بر ثانیه
طول موج: 850 نانومتر
نوع فیبر: مالتی مد (Multi Mode)
مسافت قابل پشتیبانی: تا 300 متر
کانکتور: دو کانکتور LC UPC
سازگاری: با دستگاه های MikroTik و سایر دستگاه های SFP+

پرداخت آنلاین امن
پرداخت با کارت‌های شتاب
ارسال سریع
اﻣﮑﺎن ﺗﺤﻮﯾﻞ اﮐﺴﭙﺮس
جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
موجود نیست
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
معرفی

ماژول فیبر نوری S+85DLC03D از میکروتیک یکی از اجزاء کلیدی در محصولات شبکه‌ای است که به منظور ارائه راهکارهای ارتباطی پیشرفته و کارآمد طراحی شده است. این ماژول، با تمرکز بر افزایش کارایی و قابلیت اطمینان در انتقال داده‌ها بر روی شبکه‌های فیبر نوری، به شکل قابل توجهی به بهبود زیرساخت‌های مخابراتی و شبکه‌ای کمک می‌کند. S+85DLC03D به گونه‌ای طراحی شده که با استانداردهای 10G Ethernet سازگار است، این امر به کاربران امکان می‌دهد تا سرعت‌های بالای انتقال داده را تجربه کنند، که برای کاربردهایی مانند مراکز داده، بازیابی فاجعه، ویدیوهای با کیفیت بالا و دیگر برنامه‌های کاربردی پهنای باند بالا ضروری است.

این ماژول SFP+ با قابلیت اتصال به رابط‌های LC، انتقال داده‌ها را بر روی فیبرهای نوری مالتی‌مود تا فاصله‌ای حدود 300 متر پشتیبانی می‌کند. چنین بردی، S+85DLC03D را برای استفاده در محیط‌هایی که نیاز به انتقال داده‌ها بر مسافت‌های متوسط است، ایده‌آل می‌سازد. علاوه بر این، ماژول توانایی کار در طیف گسترده‌ای از دماها را دارد، که این امکان را به کاربران می‌دهد تا در شرایط محیطی مختلف از آن استفاده کنند بدون آنکه نگران کاهش عملکرد یا قابلیت اطمینان باشند.

یکی از مزایای قابل توجه S+85DLC03D، سازگاری آن با طیف وسیعی از تجهیزات میکروتیک و دیگر برندها است. این ماژول با ارائه یک راهکار سازگار و قابل اعتماد، به کاربران این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به انجام تغییرات گسترده بر روی تجهیزات موجود خود، شبکه‌های فیبر نوری با سرعت بالا را پیاده‌سازی کنند. این ویژگی، به ویژه برای سازمان‌هایی که به دنبال ارتقاء زیرساخت‌های شبکه خود با حداقل اختلال هستند، اهمیت بالایی دارد.

علاوه بر کاربردهای سازمانی، S+85DLC03D به دلیل پشتیبانی از سرعت‌های بالا و قابلیت اطمینان عالی، برای مصارف تحقیقاتی و آموزشی نیز مناسب است. دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و موسسات آموزشی می‌توانند از این ماژول برای ایجاد شبکه‌های پرسرعتی استفاده کنند که نیازمند دسترسی به داده‌های حجیم و انتقال سریع اطلاعات بین مراکز داده در سراسر کمپس یا بین موسسات مختلف هستند.

پیاده‌سازی و نگهداری S+85DLC03D نیز به نسبت ساده است، به لطف استانداردهای صنعتی که توسط میکروتیک پیروی می‌شوند. کاربران می‌توانند به راحتی این ماژول‌ها را در اسلات‌های SFP+ موجود بر روی تجهیزات شبکه قرار دهند و بلافاصله از سرعت‌های انتقال بالا و کیفیت ارتباطی عالی بهره‌مند شوند. این ماژول، با توجه به تمرکز روزافزون بر پهنای باند بالا و انتقال داده‌های حجیم، به یک ابزار ضروری برای هر زیرساخت شبکه‌ای تبدیل شده است که به دنبال ارتقاء و بهینه‌سازی عملکرد خود است.

 

ویژگی های کلیدی میکروتیک S+85DLC03D

پشتیبانی از 10Gbps Ethernet:

S+85DLC03D طراحی شده برای ارائه سرعت‌های انتقال داده بالا، تا 10 گیگابیت بر ثانیه، که برای کاربردهای پهنای باند بالا مانند مراکز داده، پخش ویدیو با کیفیت بالا و بازیابی فاجعه ایده‌آل است. این سرعت انتقال بالا امکان مدیریت بهتر داده‌ها و بهینه‌سازی ترافیک شبکه را فراهم می‌آورد.

سازگاری با فیبر نوری مالتی‌مود:

این ماژول قادر است داده‌ها را تا فاصله‌ای حدود 300 متر بر روی فیبر نوری مالتی‌مود انتقال دهد. این ویژگی آن را برای استفاده در محیط‌هایی که نیازمند انتقال داده بر مسافت‌های متوسط هستند، مناسب می‌سازد.

رابط LC Duplex:

S+85DLC03D از رابط LC Duplex استفاده می‌کند که استاندارد صنعتی برای اتصالات فیبر نوری است. این رابط به راحتی قابل استفاده و با بسیاری از تجهیزات شبکه سازگار است، که نصب و راه‌اندازی را ساده و بدون دردسر می‌کند.

طیف وسیع دمای کارکرد:

ماژول در یک طیف وسیعی از دماها عملکرد قابل اعتمادی دارد، که این امکان را می‌دهد تا در شرایط محیطی مختلف به کار رود. این ویژگی برای محیط‌هایی با دماهای بسیار بالا یا پایین، مانند مراکز داده یا تاسیسات فضای باز، اهمیت دارد.

سازگاری گسترده با تجهیزات:

این ماژول با طیف گسترده‌ای از تجهیزات میکروتیک و دیگر برندها سازگار است، که این امکان را به کاربران می‌دهد تا بدون نیاز به انجام تغییرات گسترده بر روی تجهیزات موجود خود، شبکه‌های فیبر نوری با سرعت بالا را پیاده‌سازی کنند.

سادگی در پیاده‌سازی و نگهداری:

به لطف استانداردهای صنعتی که میکروتیک دنبال می‌کند، نصب و نگهداری این ماژول بسیار ساده است. کاربران می‌توانند با قرار دادن ماژول در اسلات‌های SFP+ موجود، به سرعت از قابلیت‌های آن بهره‌مند شوند.

طراحی مقاوم و قابل اعتماد:

S+85DLC03D برای ارائه عملکرد ثابت و قابل اعتماد طراحی شده است، حتی در شرایط سخت شبکه. این ماژول در برابر اختلالات شبکه مقاوم است و عملکرد پایداری را تضمین می‌کند.

بهینه‌سازی عملکرد شبکه:

با استفاده از این ماژول، سازمان‌ها می‌توانند زیرساخت‌های شبکه خود را به گونه‌ای بهینه‌سازی کنند که پهنای باند بالاتر و تاخیر کمتری را تجربه کنند، این امر به ویژه برای برنامه‌های کاربردی حساس به تاخیر حیاتی است.

 ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

مقایسه ماژول فیبر نوری S+85DLC03D

ویژگیS+85DLC03DGLC-SX-MMDJ485ASFP-10G-SR10G-SFP-SR
نوع ماژولSFP+SFPSFPSFP+SFP+
سرعت10 گیگابیت بر ثانیه1 گیگابیت بر ثانیه10 گیگابیت بر ثانیه10 گیگابیت بر ثانیه10 گیگابیت بر ثانیه
طول موج850 نانومتر850 نانومتر850 نانومتر850 نانومتر850 نانومتر
نوع فیبرمالتی مدمالتی مدمالتی مدمالتی مدمالتی مد
مسافت قابل پشتیبانیتا 300 مترتا 550 مترتا 300 مترتا 300 مترتا 300 متر
کانکتوردو کانکتور LC UPCدو کانکتور LCدو کانکتور LCدو کانکتور LC UPCدو کانکتور LC UPC
سازگاریبا دستگاه های MikroTik و سایر دستگاه های SFP+با دستگاه های سیسکوبا دستگاه های Juniperبا طیف وسیعی از دستگاه هابا طیف وسیعی از دستگاه ها
قیمتمناسبارزانگرانمناسبمناسب
گارانتیگارانتی معتبر MikroTikگارانتی معتبر سیسکوگارانتی معتبر Juniperگارانتی معتبرگارانتی معتبر

ماژول S+85DLC03D میکروتیک در مقایسه با 5 همرده خود، از نظر سرعت، طول موج، نوع فیبر، کانکتور و گارانتی مشابه است. اما از نظر قیمت، از GLC-SX-MMD سیسکو ارزان تر و از J485A Juniper گران تر است. همچنین از نظر مسافت قابل پشتیبانی، از GLC-SX-MMD سیسکو و J485A Juniper کمتر و از SFP-10G-SR و 10G-SFP-SR بیشتر است.

انتخاب بهترین ماژول به نیاز شما و نوع دستگاه شما بستگی دارد. اگر به دنبال یک ماژول با سرعت بالا، طول موج 850 نانومتر، نوع فیبر مالتی مد، قیمت مناسب و گارانتی معتبر هستید، ماژول S+85DLC03D میکروتیک یک گزینه مناسب برای شما است.

 

مشخصات فنی
شناسه کالا
S+85DLC03D
رابط
Dual LC UPC
نرخ داده
1G / 10G
فاصله
300m
نوع ماژول
SFP+
مد
Multi Mode
طول موج
850nm
دمای محیط تست شده
-40 to +70C
لطفا چند لحظه صبر نمائید
پرسش‌های متداول

ماژول های SFP و SFP+ هر دو برای اتصال سوئیچ ها و روترها به یکدیگر از طریق کابل فیبر نوری استفاده می شوند. اما تفاوت های کلیدی بین آنها وجود دارد:

  • سرعت: ماژول های SFP+ از سرعت های 1 گیگابیت بر ثانیه تا 10 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کنند، در حالی که ماژول های SFP فقط از سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کنند.
  • مصرف برق: ماژول های SFP+ به طور کلی مصرف برق کمتری نسبت به ماژول های SFP دارند.
  • قیمت: ماژول های SFP+ به طور کلی گران تر از ماژول های SFP هستند.

حداکثر مسافت قابل پشتیبانی توسط ماژول S+85DLC03D به نوع کابل فیبر نوری و کیفیت آن بستگی دارد. به طور کلی، این ماژول می تواند تا 300 متر را با کابل فیبر نوری مالتی مد پشتیبانی کند.

ماژول S+85DLC03D با کابل فیبر نوری مالتی مد با کانکتور LC UPC سازگار است.

ماژول S+85DLC03D در دمای 0 تا 80 درجه سانتیگراد کار می کند.